Hasköy Pimapen Tamiri

Hasköy Pimapen servisi olarak 25 yıllık tecrübe ile tamir ve bakım işlerini üstlenmekteyiz. Hasköy mahallesinde bugüne kadar yüzlerce evin ve iş yerinin pimapen kapı pencere tamiri işlerini yapmış bir firmayız. Tüm işlerimizde üst seviye garanti ve ve uzun ömürlülük sunmaktayız. Pimapen tamiri işleri profesyonellik gerektiren işler arasında yer alır. Servisimiz oldukça titiz hareket etmekte ve bu sistemlerin uzun ömürlü olması için elinden geleni yapmaktadır.

Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

Hasköy Pimapen tamiri fiyatları yapılacak işin kategorisine göre değişecektir. Pimapen kilit değişimi, pimapen kapı kolu değişimi 500- 600 TL arasındayken, kırık pimapen tamiri fiyatları daha fazla tutabilmektedir. Bu nedenle bizleri arayarak arızanın detaylarını anlatabilir ve en net fiyatı alabilirsiniz. Pimapen tamirinde orijinal malzeme kullanarak en uygun fiyatı sunan firmalardan biriyiz.

Pimapen açılma, kapanma sorunları yaşıyorsanız hemen servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Birçok pimapen arızası soğuk günlerde meydana çıkmaktadır. Çatlayan pimapen contaları ve fitilleri soğuk havalarda iyice koparak su ve hava sızdırmasına başlar. Bu gibi durumlarda servisimiz gün içerisinde tamir hizmeti vermektedir. Ayrıca pimapen pencerenizde kırık varsa bunun da onarımını yapabilmekteyiz. Fitil değişimi, kilit değişimi, kapı kulp değişimi gibi birçok onarım işinde profesyonel destek sunmaktayız.

admin

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al